Jak funguje účtování?

Cvapp.cz nabízí pro naše prémiové plány několik možností účtování.  Zjistěte více informací o tom, jak Cvapp.cz používat zdarma.

Zkušební prémiová verze a měsíční účtování

Proveďte upgrade na 7-denní zkušební verzi za 75 Kč a začněte používat naše prémiové funkce. Zkušební verze vám dává přístup ke všem našim prémiovým funkcím po dobu 7 dnů. Pokud se během těchto 7 dnů rozhodnete měsíční předplatné zrušit, nebude vám účtován měsíční poplatek.

Pokud bude vaše zkušební verze aktivní i po 7 dnech a předplatné nezrušíte, budete automaticky zaregistrováni k měsíčnímu předplatnému a každých 30 dnů vám bude účtováno 299 Kč.

Půlroční a roční předplatné

Pokud provedete upgrade na půlroční nebo roční prémiové předplatné, získáte až 75% slevu a budete mít přístup k prémiovým funkcím po celou dobu trvání členství. Pokud prémiové předplatné po uplynutí 6 nebo 12 měsíců neobnovíte, bude váš účet automaticky převeden na bezplatnou verzi, takže s rušením účtu si nemusíte dělat žádné starosti. K prémiové verzi se můžete kdykoli vrátit.

Jednorázové platby 

V závislosti na zemi původu nabízíme také jednorázové platby. V takovém případě si můžete životopis stáhnout bez pravidelného předplatného. Jednorázové platby se automaticky neobnovují, takže není třeba je rušit, protože se nejedná o předplatné.

Měnové konverze

Naše zkušební a prémiová členství jsou účtována v amerických dolarech. V závislosti na vaší zemi to může znamenat, že vaše kreditní karta provede automatickou konverzi naší ceny na poplatek odečtený z vašeho účtu v místní měně. Nad tím, jaké měnové konverze karetní společnosti používají, nemáme žádnou kontrolu. Pokud máte otázky týkající se ceny nebo měny, neváhejte se na nás obrátit.

Jak upravit fakturační údaje

Nastavení fakturace můžete spravovat přímo v aplikaci Cvapp.cz. Přihlaste se a v pravém horním rohu klikněte na Účet. Na první stránce máte možnost zrušit předplatné, smazat účet nebo zkontrolovat, jaký typ plánu používáte.  Zjistěte, jak zrušit účet..